Aromaniac Kostarika Tarrazu 250g (mletá káva, french press)
Zrnka pocházejí z úpatí vyhaslých vulkánů v oblasti Tarrazú. Právě z půdy bohaté na živiny a horského klimatu čerpají svou lahodně jemnou chuť. Rodinné farmy o rostliny svědomitě pečují a naučili se využívat vše, co jim místní příroda nabízí. Včetně období sucha, v kterém každoročně probíhá sběr.
Právě pro jemnost ji doporučujeme dámám a pro naprostou vyváženost těm, kdo s kvalitní kávou začínají.
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat hodnocení. Prosím přihlaste se nebo se registrujte.
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Související produkty
Příběh nealkoholického aperitivu Crodino začal v roce 1965. Dodnes patří mezi vyhledávané a velice oblíbené aperitivy. V jeho hořkosladké intenzivní chuti se objevuje osvěžující aroma krvavého pomeranče, harmonicky doplněné nahořklou tříslovinou.
Život je potřeba si vychutnat, objevte svět Bohemian. Nechte se přenést do úžasně voňavého a chutného Bohemian světa s nealkoholickými variantami ginů.
Život je potřeba si vychutnat, objevte svět Bohemian. Nechte se přenést do úžasně voňavého a chutného Bohemian světa s nealkoholickými variantami ginů.
Vyhřívejte se v ostrovním vánku při popíjení této jedinečné lihoviny, která krásně zachycuje jemně vyzrálou chuť bílého rumu. Perfektní dotek pro přepracované Mojito, staré Kuby nebo Daiquiri.
Podobné produkty
Příjemné rumové aroma s plnou chutí bez náznaku kyselosti. Tak chutná jen brazilská arabika dozrávající v chladu vysokých hor.
Vyvážená káva dozrávající v blízkosti divokých pralesů. Sladká chuť máslových sušenek se v těle spojuje s příjemnou hořkostí arašídů.
hrubé mletí (french press)
Lehká a lehce svěží. V kávě se perfektně vyvažují tóny sladkého lesního medu, ořechové hořkosti a svěžesti citrusů.
Vyvážená káva dozrávající v blízkosti divokých pralesů. Sladká chuť máslových sušenek se v těle spojuje s příjemnou hořkostí arašídů.
Barahona, často také označovaná jako Santo Domingo Barahona, pochází právě z provincie Barahona v jihozápadní části Dominikánské republiky. Je považována za nejlepší kávu produkovanou v této zemi.
Sladká káva s lehkou svěžestí. Její chuť je vyvážená a skrývá se v ní jemná hořkost kakaových bobů, kterou doplňují příjemné nugátové tóny.
Jemná káva bez kyselých tónů. Perfektně vyvážená směs čtyř arabik ukrývá sladký karamel a hořkost tmavé čokolády.