Bepin De Vaiss Extra Dry 0,75L, 11%
Vinařství Bepin de Eto dbá na vysokou, nekompromisní a precizní kvalitu všech svých výrobků. Vysoké závazky kvality se odráží jak ve skvěle technologicky zvládnutých šumivých vínech, tak v originálním a úchvatném balení.
Prosecco má slámově žlutou barvu. Vůně je plná ananasu, broskví, meruněk, citrusů a oregana. Chuť je sametově ovocná, se suchým závěrem. Zbytkový cukr: 16 g/l.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Prosecco |
|---|---|
| Hmotnost: | 1.425 kg |
| EAN: | 8052405570109 |
| Hlavní kategorie: | Prosecco |
| Značka: | Bepin |
| Země původu: | Itálie |
| Cukernatost vína: | Polosladké |
| Stupeň lihovitosti: | 0 až 20% |
| Velikost lahve: | Standardní lahve |
| Obsah alkoholu: | 11% |
| Objem: | 0,75L |
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat hodnocení. Prosím přihlaste se nebo se registrujte.
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Související produkty
Originální český aperitiv vyrobený z vína, grapefruitu a rodinného tajemství. Má sladkou podmanivou chuť ovoce s příjemnou grepovou hořkostí v závěru a šťavnatou kyselinku.
Podobné produkty
Historie vinařství sahá do počátku roku 1900, kdy Giovanni Bedin začal pěstovat vlastní vinnou révu. Jeho syn, Giacomo Bedin, zdědil otcovu vášeň pro zemi a roku 1948 koupil statek v Cornudě. Zde, v úrodných kopcích, zasadil první vinice a předal je zase svému synu Giovannimu.
Jemné šumivé víno s ikonickým vzhledem – nejen díky třpytivému zlatému designu láhve, ale také díky své kvalitě a původu. Pochází z proslulé vinařské oblasti Veneto v severovýchodní Itálii a je vyrobeno ze 100% hroznů Glera
Vinařství Ca' di Rajo bylo založeno roku 2005 rodinou Cecchetto. Využívají nejinovativnější vinařské technologie a její moderní zařízení umístěny ve fascinujícím historickém kontextu, v panství ve středověké vesnici. Vinařství se zaměřuje jak na výrobu šumivých, tak i tichých vín té nejvyšší kvality.
Vinařství Ca' di Rajo bylo založeno roku 2005 rodinou Cecchetto. Využívají nejinovativnější vinařské technologie a její moderní zařízení umístěny ve fascinujícím historickém kontextu, v panství ve středověké vesnici. Vinařství se zaměřuje jak na výrobu šumivých, tak i tichých vín té nejvyšší kvality.
Rodina Vedova začala budovat vlastní vinice a hospodářskou usedlost v 50. letech minulého století. Sídlí v srdci oblasti Valdobbiadene Prosecco Superiore a dnes zde patří k jednomu z největších a nejznámějších vinařství.
Vinařství Ca' Di Rajo bylo založeno roku 2005 rodinou Cecchetto. Nachází se v panství středověké vesnice, která celou značku zasazuje do fascinujícího historického kontextu. Při výrobě šumivých vín nejvyšší kvality využívá Ca' Di Rajo těch nejinovativnějších vinařských technologií.
Farma Luca Ricci je z Collalto di Susegana. Vede jí Federico Ricci, syn Lucy, který farmu na konci 90. let založil. Na samém začátku byla hlavním cílem produkce červených vín. Poptávka po kvalitním proseccu je však podnítila k doplnění portfolia.
Historie vinařství sahá do roku 1900, kdy Giovanni Bedin začal pěstovat vlastní vinnou révu. Bedin Extra Dry má slámově žlutou barvu s ovocnou a květinovou vůní. Chuť je elegantní a osvěžující.
Vše začalo v roce 1942, kdy Aldo zdědil po svém otci "Col del Lupo" kopec pokrytý vinicemi a malým domkem s dechberoucím výhledem. Dnes se o rodinné vinařství starají jeho potomci a šumivá vína vyrábí se stejnou úctou a smyslem pro zodpovědnost.
Duca di Dolle je pro nás synonymem typické italské pohostinosti a rodinné atmosféry. Uprostřed vinic se nachází skromné, přesto luxusní ubytování, kombinující rurální styl s čistou moderností. Den po dni se neomrzí sednout si na terasu se sklenkou Nina - jejich col fondo prosecca.