Plantáže Vranac 0,75L, 13.5%
Plantáže Vranac je legendární balkánské víno z vinařského regionu Podgorica, který se rozprostírá v Černé Hoře. V jeho chuti jsou cítit tóny vanilky a sladkého koření. Má velmi charakteristickou, temně rubínovou barvu a harmonickou chuť.
Plantáže Vranac je legendární balkánské víno z vinařského regionu Podgorica, který se rozprostírá v Černé Hoře. Slovo "varnac" se dá přeložit jako "černý, statný či silný". A přesně takové je i toto víno. V jeho chuti jsou cítit tóny vanilky a sladkého koření. Má velmi charakteristickou, temně rubínovou barvu a harmonickou chuť s bouřlivým, přesto vyváženým zakončením. Doporučená teplota podávání je 18–20 °C.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Tichá vína |
|---|---|
| Hmotnost: | 1.425 kg |
| EAN: | 3899003001001 |
| Hlavní kategorie: | Tichá vína |
| Značka: | Plantaže |
| Země původu: | Černá Hora |
| Druh vína: | Červené víno |
| Cukernatost vína: | Suché |
| Stupeň lihovitosti: | 0 až 20% |
| Velikost lahve: | Standardní lahve |
| Obsah alkoholu: | 13,5% |
| Objem: | 0,75L |
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat hodnocení. Prosím přihlaste se nebo se registrujte.
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Související produkty
Originální český aperitiv vyrobený z vína, grapefruitu a rodinného tajemství. Má sladkou podmanivou chuť ovoce s příjemnou grepovou hořkostí v závěru a šťavnatou kyselinku.
Podobné produkty
Tekutá óda minulosti. Vína "19 zločinů" jsou věnována britským kriminálníkům, kteří byli od roku 1788 transportováni do Austrálie, aby zde vykonávali tvrdé práce. Červené víno 19 Crimes Red Wine 2018 má intenzivní aroma vanilky, černého rybízu a čokolády. Chuť je komplexní, s jemnou tříslovinou a tóny lékořice, perníku a červených bobulí.
Mohutné, extraktivní víno barvy slonoviny nabídne pestrou paletu vůní lučního kvítí doplněnou o tóny muškátového oříšku. Plnou a dlouhotrvající chuť připomínající žlutý meloun v závěru umocňuje jemně kořenitý nádech hřebíčku.
Má zelenožlutou barvu. Vůně je velmi intenzivní a ovocná. Převládají tóny angreštu, černého rybízu a květu bezu. Chuť je bohatá, ovocná s pikantním závěrem.
Živé červené víno s intenzivními fialkovými odstíny. Dlouhá macerace, zrání v dřevěných sudech po dobu asi 6-8 měsíců.
Víno s intenzivní třešňovou barvou, plným ovocným aroma, výbornou strukturou a příjemně vyváženým, dlouhým zakončením.
Vyrábí z krásné směsi dvou jihoitalských hroznů, Negroamaro a Primitivo.
Růžové polosladké víno s vůní jahod, cukrové vaty a pivoněk.
Velmi plné, aromatické, lehce kořenité víno s nižší kyselinkou, dlouhotrvající chutí a krásným aroma sladkých mandarinek. Doporučujeme ke kořeněným pokrmům asijské kuchyně, sladkým úpravám kuřecího masa, sýrům s modrou plísní, ale i ke sladkým dezertům a moučníkům.