Cenote Green Orange Tequila Liqueur 0,7L, 40%
Green Orange je směsí Cenote Blanco dré agáve tequily a macerovaných zelených pomerančových kůr. Po extrakci esenciálních olejů ze zelených pomerančových slupek při trojité destilaci kombinuje destilát s výrazem Blanco a demineralizovanou vodou. Výsledkem je krásná živá tekutina s vůní čerstvě nakrájených zelených pomerančů smíchaných s vařenou agáve a lehkými tóny dřeva.
Green Orange je směsí Cenote Blanco dré agáve tequily a macerovaných zelených pomerančových kůr. Po extrakci esenciálních olejů ze zelených pomerančových slupek při trojité destilaci kombinuje destilát s výrazem Blanco a demineralizovanou vodou. Výsledkem je krásná živá tekutina s vůní čerstvě nakrájených zelených pomerančů smíchaných s vařenou agáve a lehkými tóny dřeva.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Tequila |
|---|---|
| Hmotnost: | 1.33 kg |
| EAN: | 7503023613415 |
| Hlavní kategorie: | Tequila |
| Stupeň lihovitosti: | 35 až 45% |
| Velikost lahve: | Standardní lahve |
| Obsah alkoholu: | 40% |
| Objem: | 0,7L |
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Související produkty
Vyzrálá, výrazná, vyrobená ze 100% modré agáve Weber a destilovaná v malých šaržích. Tato tequila se vyrábí v tradiční oblasti Jalisco, srdci mexické výroby tequily.
Podobné produkty
Zraje nejméně osm měsíců ve francouzských dubových sudech, což jí umožňuje rozvinout svou charakteristickou hloubku a komplexní aroma.
Pokud by mohly sudy mluvit, řekli by Vám kouzlo, které se děje uvnitř dubových stěn po dobu 2 let a které vede k dosažení jantarové barvy tequily Centinela Aňejo.
Tequila 1800 Blanco odpočívala 15 dnů v amerických dubových sudech. Má krásnou vůni po sladké paprice, koření a pepři. V chuti je hladká, jemně nasládlá po ovoci a paprice. Dodnes se vyrábí podle originální receptury pečlivým procesem, 100% z agáve.
Cazadores Reposado zraje nejméně 2 měsíce v nově vyrobených amerických dubových sudech. Pro výrobu se používá agáve pocházející z vysočiny Jalisco. Tequila je lehká a suchá, s tóny pepře, citrusů a koření.
La Cofradia Anejo Tequila 0,7L vyrábí mexická společnost La Cofradia více jak 50 let. Filozofie firmy je vyrábět nejlepší tequilu na základě tradičních výrobních procesů, které jsou zárukou výborné kvality.
Patron Anějo v překladu znamená "letitá" a je tomu opravdu tak. Tato tequila zraje jeden rok až pět let a to může napovědět, že Patron Anějo je směs starých tequil, které zrály v sudech z bílého dubu.
Corralejo Anejo Tequila je kultovní Tequila z Mexika a pravděpodobně jedním z nejznámějších a nejoblíbenějších svého druhu. Hacienda Corralejo byla založena před 250 lety a je jedním z prvních obchodních tequila. Od té doby se výrobní proces téměř nezměnil.
Arte Azul Añejo, vyrobené ze 100% modré agáve Weber, představuje dokonalou symbiózu tradičního řemesla a moderních standardů.
Mladá a svěží tequila El Jimador se stupňuje se skutečně autentickým charakterem. Je vyroben ze 100% ručně sklizeného modrého Weberova agáve a dvakrát destilována.
Zraje jeden rok v sudech z amerického dubu. Uzená, dřevitá vůně s vanilkou, kořením a čokoládou na patře, tato komplexní lihovina vyvažuje chutě přítomné v terénu poloostrova Yucatán.
Řemeslné párování inspirované dvěma styly sudů, oslavující převládající tóny agáve, elegantní a měkké, které odhalují nekonečně bohatý a jemný profil, což vede k jedinečnému a bezkonkurenčnímu výrazu mezi dřevem a agávou. Zraje ve dvou různých sudech vyrobený na zakázku ( nový americký a francouzský dub)